Logo

Samsung Galaxy Alpha

Број на оглас: 2603967 | Објавен на: 14.01.2018, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy Alpha

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Samsung Galaxy Alpha ..G850F... 32G .. odlicno socuvan...mnogu tenok...so ekstra performansi...
So site dodatoci....prv sopstvenik...
...moze i zamena...

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач