Logo

Се продава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (ДУЌАН) во ГТЦ

Број на оглас: 2604063 | Објавен на: 22.11.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности

Вид на оглас: Се продава


БИСИ ДООЕЛ Скопје ПРОДАВА деловен простор (дуќан) од 27м2 во ГТЦ на одлична локација на 1 кат! (до МАНГО)
инфо: 070410014

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Биси

Потврден огласувач