Logo

Гумче за на шалтер за мотор

Број на оглас: 2604329 | Објавен на: 23.02.2018, 03:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Моторни Возила / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Гумица за да не ги валка патиките на шалтерот од моторот. Ново не отпаковано.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач