Logo

Se prodava kuka karabina

Број на оглас: 2604698 | Објавен на: 10.07.2018, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2011

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: S. ISTIBANJA

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kuka karabina so 1vi sprat skoro gotov dzamovi i vrati na tri sprata i dr. Poveke informacii na..


Kontakt tel. 070 486 801 Stole

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Deni eftimov