Logo

6x139 dzip NISSAN TOYOTA MITSUBISHI FRONTERA BANDAZI

Број на оглас: 2604752 | Објавен на: 10.09.2018, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Celicni bandazi za site dzipovi so toj razmah 6x139 odlicni,.
15x6.5jj col et20 centar 100mm

Imam I 16 ki aluminum et 38 so gumi 225/75/16 Michelin 4x4

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Иван Атанасовски

Потврден огласувач