Logo

bakarna pumpa za prskanje

Број на оглас: 2604815 | Објавен на: 24.11.2019, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Bakarna pumpa za prskanje ovosni drvca

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач