Logo

РАЗМНОЖУВАЊЕ НА РАСТЕНИЈА

Број на оглас: 2604822 | Објавен на: 04.09.2017, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.234.567 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Животински и растителен свет

Вид на оглас: Се продава


Прифаќам размножување на повеќе видови на украсни растенија, листопадни или зимзелени по пат на вегетативно со резници зрели или зелени. Прифаќам и по генеративен пат со семе на повеќе видови на украсни или други парковски и украсни дрва.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Спиро

Потврден огласувач