Logo

OPEL CORSA 1.3 CDTI - 2006 Automobile

Број на оглас: 2604836 | Објавен на: 14.10.2017, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🏁 OPEL CORSA 1.3CDTI -декември 2006 🏁
➡ 127.000km!!!
➡ Платени давачки до регистрација
➡ Возилото е увезено од Italy 🇮🇹
📞 Телефон / Viber : ⚠ 078366655 ⚠

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Automobile (претпријатие)

Потврден огласувач