Logo

Canon EOS C300 Mark II 4K EF Mount

Број на оглас: 2605155 | Објавен на: 18.10.2018, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Вид на оглас: Се продава


Dve Canon EOS C300 Mark II 4K EF Mount kameri.kako novi.kupeni pred 6 meseci.
Cena za edna kamera 6500eur.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 reklama

Потврден огласувач