Logo

STAN NOVA GRADBA K.VODA\CENTAR

Број на оглас: 2605171 | Објавен на: 16.10.2018, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 38 m²

Греење: Нема

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: viktor igo

Цена: 45.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stanot e nov 38 kvadrati vo zavrsna faza se naoga na granica na k.voda i centar izleguva i na ognjan prica i na boris trajkovski dnevna soba so trpezarija i kujna vo edno i spalna soba posebno

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач