Logo

Се продава туш кабина 70x100cm

Број на оглас: 2605407 | Објавен на: 05.09.2017, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


Се продава туш кабина, стара три години, во одлична состојба, од стан што се користи само преку зима. Кабината е демонтирана. Самата кабина е 3000 ден. +1000 ден. демонтажа.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Аница Вангелова