1 / 10
Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini
1 МКД
Цената не е фиксна
10.05.2022 20:54

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i delovni objekti, postavuvanje na nova vodovodna grejna i strujna instalacija.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075400748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам