Logo

SE PRODAVA TOP KUKJA!!!

Број на оглас: 2605846 | Објавен на: 21.01.2019, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 115 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 500-600 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Луксузен

Година на градба: 2013

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Dojranska

Цена: 80.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e gradena so merak i so mnogu dobra izolacija i visoko kvalitetni materijali.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Tode Leov

Потврден огласувач