Logo

PEUGEOT.807.2.0.HDI.120.KS 2007.GOD.7.SEDISTA.OD.CH.FULL

Број на оглас: 2606501 | Објавен на: 14.12.2017, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 807

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.499 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT.807.2.0.HDI.120.KS.2007.GOD.7.SEDISTA
KLIMATRONIK
CENTRALNO
ELEKTRIKA
CD.RADIO
NASLONJACA
ABS.ESP.AIRBAG
ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
2.ORGINALNI.KLUCEVI
REG.12.2017.GOD
UVEZENO.OD.CH
KAKO.NOVO
FULL
OSTETENA.ISTALACIA
FIKSNA.CENA

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач