Logo

15 Празни тонери за Laserjet

Број на оглас: 2606517 | Објавен на: 03.05.2018, 00:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


Тонерите одговараат на следниве модели
HP Laserjet Pro P1102 P1102W M1212NF M1132MFP P1005 P1006 P100 P1003 P1004 P1009 и на многу други.

Цена по договор

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач