Logo

Auspuh Honda CBR 900cc

Број на оглас: 2607470 | Објавен на: 14.06.2018, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odgovara na razlicen vid na motori

Auspuh od Honda CBR 900cc

Odlicen zvuk!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ivan