Logo

AutoCAD SolidWORKS 3DsMAX Statika Jakost1 Mehanika NAJEVTINO

Број на оглас: 2607865 | Објавен на: 13.05.2019, 01:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИЊЕРСКА ГРАФИКА, CNC-G CODE СПРЕМАЊЕ-КУРС. ЧАСОВИ, КУРС, УСЛУГИ, НАЈ НАЈЕФТИНО Е СЕ. ПРОЕКТИ, ПРОГРАМИ. НАУЧЕТЕ ЛЕСНО И ЗАБАВНО. НАЈЕФТИНО, БРЗО, КВАЛИТЕТНО,КВАЛИТЕТ ВИСОК А ЦЕНА ЕФТИНА СКОРО ЏАБЕ. НАЈЕФТИНА ИЗРАБОТКА НА ПРОКТАНСКО ТЕХНИЧКИ ЦРТЕЖИ ВО 2D И 3D
ЧАСОВИТЕ И КУРСЕВИТЕ СЕ И ЕBТИНИ. ДОПЛНИТЕЛНО, ПОСТОЈАНО ИМА ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ. ЗАВИСНО ОД ПЕРИОДИТЕ ВО ТЕКОТ НА ГОДИНАТА. НА КУРСЕВИ И НА ПАКЕТИТЕ, АМА БАШ НА СЕ! ПО ЕВТИНО НЕМОЖЕ ДА БИДЕ.НА ПРИМЕР:
-ПОПУСТ ЗА СООДВЕТЕН ПРОЦЕНТ(СЕКОГАШ Е НАД 30% НА КУРСЕВИТЕ AutoCAD, SolidWORKS ИЛИ 3DstudioMAX, ПА И НА САМИТЕ ПАКЕТИ: AutoCAD+3DstudioMAX,AutoCAD+SolidWORKS,SolidWORKS+3DstudioMAX ИЛИ СТАТИКА И ЈАКОСТ-МЕХАНИКА;
-ВО ГРУПА ОД ДВАЈЦА ЕДЕН ПЛАКА ЦЕЛА СУМA, ДРУГИОТ ПОЛОВИНА( НИКОГАШ НЕ СЕ ПРАКТИКУВА ПОГОЛЕМИ ГРУПИ НАЈЧЕСТО СЕ РАБОТИ САМО СО ПОЕДИНЦИ ЗАРАДИ ПОДОБРО ИЗУЧУВАЊЕ НА ПРОГРАМОТ ИЛИ ЕКСТРЕМНО ДОБРО СПРЕМАНЕ НА ИСПИТОТ);
ВАШЕ Е ДА СЕ ЈАВИТЕ ЗА ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ И ДА СЕ ДОГОВОРИМЕ. 070819058 И 077820344
СЕ ДРУЖИМЕ И УЧИМЕ. ПЛАКАШ ЕФТИНО ДОБИВАШ ЕКСТРЕМНО КВАЛИТЕТНО ЗНАЕЊЕ. НАУЧИ И БИДИ ПРОФЕСИОНАЛЕЦ.
Изработка и на проектанско-технички цртежи во 2Д и 3Д, како и 3Д визуелизирање со кратки анимации.
ЗА ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИТЕ БРОЕВИ 070819058 И 077820344!
(CAD AutoCAD SolidWORKS 3DstudioMAX 3D sMax 2D 3D Macedonia Makedonija Skopje crtanje crtezi inzinjerska grafika mehanika tehnicka mehanika casovi kurs najeftino ucenje edukacija renderi crtanje proekti programi kurs obuka obuki Macedonia Cad Skopje Cad Macedonia mehanika statika jakost 1 casovi spremanje ispit pismeni). 077820344,070819058(CAD Macedonia Skopje Makedonia 2D 3D render najetino eftino (Casovi AutoCAD Kusrevi AutoCAD CAD Macedonia CAD uslugi kurs obuka obuki 2D, 3D modelranje vizuelizacija uslugi Skopje AutoCAD inzinjerska grafika SolidWORKS 3DstudioMAX 2D 3D ucenje edukacija mehanika tehnicka mehanika statika jakost najeftino eftino renderi crtanje proekti programi kurs obuka obuki Makedonija Macedonia Skopje inzinjerska grafika (#AUTOCAD, #SOLIDWORKS, #3DSTUDIOMAX, #СТАТИКА, #ЈАКОСТ 1 CAD #AutoCAD #SolidWORKS #3DstudioMAX #3D sMax 2D 3D Macedonia Makedonija #Makedonija Makedonija makedonija skopje Skopje AutoCAD MAKEDONIJA Makedonija Skopje crtanje crtezi inzinjerska grafika casovi kurs najeftino ucenje edukacija renderi crtanje proekti programi kurs obuka obuki Macedonia Cad Skopje Cad Macedonia CAD Skopje CAD Makedonija #AutoCAD #SolidWORKS #3DstudioMAX #3DsMax Skopje Macedonia# #CAD #3dsmax #3D max #AutoCAD #SolidWORKS# #solidworks #3d studio max #AutoCADMakedonia #AutoCADSkopje# #Solidworksskopje #solidworksmacedonia #3dmaxskopje #2D # 2d CAD Makedonija 3D#3dmaxmakedonija #3dskopje #3dmacedonia #3dmakedonija# #inzinjerskagrafika# #INZINJERSKA GRAFIKA) https://www.facebook.com/AUTOCAD.SOLIDWORKS.3DSMAX.CAD.SKOPJE
070819058; 07782034

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Bubater

Потврден огласувач