Logo

Часови по хемија и биологија за основно и средно

Број на оглас: 2608205 | Објавен на: 19.02.2019, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Часовите се одржуваат во едукативен центар, од страна на професори со повеќегодишно искуство во образование

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 maja hristovska

Потврден огласувач