Logo

Audi A4 1.6 97 Delovi!

Број на оглас: 2608363 | Објавен на: 20.05.2020, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za a4 97 g.shiber plafon za shiber kompresor za klima 2.5 roletna za kravan al. ban. 5x112 orig. ratkapni I dr.delovi

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач