Logo

VRSIME PROFESIONALNO CISTENJE NA DPF PARTIKEL FILTERI

Број на оглас: 2609588 | Објавен на: 19.01.2020, 00:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава♻️📣 Дали имате светло на филтерот за издувни гасови (DPF) на вашиот автомобил, автобус, камион или градежно возило? 🚗🚘🚛🚜

Вашиот автомобил нема моќ и вашиот турбо-полнач прави звуци?

Заштедете 600 до 1600 евра штети предизвикани од блокада на филтер за честички Ени

Заштедете време и трошоци за гориво ⛽

↗ Зголемете ги перформансите и долговечноста на вашиот автомобил

➡co ➡ SWISS DPF CLEANING⬅⬅ #dpftetovo

⭐ единствениот во Македонија со современа и компјутеризирана опрема што чисти филтри за честички од сите типови автомобили - камион - автобус - индустриски автомобил (🚗🚌🚛🚜)

✳DPF - FAP - SCR - Катализатори

Цената е намалена на попуст 20% од 6150 ден на 5000 ден.Даваме 1 Год гаранција за чистењето. (ДПФ от заедно со сензорите треба да ги демонтирате и монтирате сами во било каков авто серис по ваша желба).


Постапката за чистење на ДПФ от трае 24 часа.

контактирајте : 38978276548 38970435575 viber whats app)
email:swissdpfcleaning-tetovo@hotmail.com
За подетални информаци обратете на нашата страна на дб

https://www.facebook.com/SwissDpfCleaningTetovo/

♻️📣A ju ndizet drita e filtrit te shkarkimit te gazrave (DPF) ne
veture, autobus, kamion ose makine ndertimore? 🚗🚘🚛🚜
⚠ Vetura juaj nuk ka fuqi dhe turbo kompresori juaj bene zhurme?
✅ Kurseni 600 deri ne 1600Euro deme qe shkaktohen nga bllokimi i partikel filterit
✅ Kurseni kohen dhe shpenzimet e karburantit ⛽
↗ Rritni performancen dhe jetegjatesine e vetures tuaj

➡➡ me Swiss Dpf cleaning⬅⬅ #dpftetovo

⭐ e vetmja ne Maqedoni me paisje moderne dhe të kompjuterizuar qe pastron partikel filterat e te gjitha llojeve te veturave - kamion - autobus - makina industriale (🚗🚌🚛🚜)
✳DPF - FAP - SCR - Katalizator✳

Çmimi për pastrimin e DPF PARTIKEL FILTERAVE DHE KATALIZATORVE është në zbrtije 20% nga 6150 den në 5000 den .Japim 1 vjet garancion për pastrimin.(DPF in duhet ta çmontini bashk me senzorat në auto servis dhe tek ne ta sjellni të çmontuar)

Kontaktoni:
☎️Mobile: 38978276548 ose 38970435575 Viber Whatsapp)
email:swissdpfcleaning-tetovo@hotmail.com

Për më shumë info ju lutemi vizitoni faqen tonë ne fb.
https://www.facebook.com/SwissDpfCleaningTetovo/

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 fitim