Logo

Trpezariska masa

Број на оглас: 2609698 | Објавен на: 12.12.2018, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Trpezariska masa ocuvana

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач