Logo

delovi za yamaha

Број на оглас: 2609704 | Објавен на: 18.08.2018, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 1997

Модел: yzr i yzf

Километри: 60000

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


delovi za yamaha motorot e komplet e samo e rasturen imam se sto vi treba javete se

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач