Logo

Susuki savage -perfektna sostojba

Број на оглас: 2609914 | Објавен на: 15.01.2018, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Туринг

Година: 1997

Модел: savage

Километри: 35000

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Suzuki savage 1997g. 650cc, vo odlicna sostojba, so mnogu dodatoci.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jugo

Потврден огласувач