Logo

Продавам Xiaomi RedmiPro

Број на оглас: 2610208 | Објавен на: 16.10.2018, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: RedmiPro

Боја: White

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Xiaomi RedmiPro
Гаранција уште една година

Инфо 077 571 639

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач