Logo

ТИНКТУРА за болен желудник

Број на оглас: 2610239 | Објавен на: 05.09.2018, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


100по100природна.ИЗПИТАНА И ДОКАЗАНА С БРЗ ЕФЕКТ.ЗА БОЛЕН ЖЕЛУДНИК.НЕТВОЗИТЕТ.РЕГУЛИКРВЕН ПРИТИСОК.НОРМАЛИЗИРА ШЕКЕР У КРВТА.ЧИСТИ КРВТА ОТ МРСОТИИ О БАКТЕРИИ

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Silvija