Logo

OZ 5x112

Број на оглас: 2610327 | Објавен на: 05.01.2018, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Oz 5x112 -17 solidni gumi continental 225/45/17. mercedes ,audi , vw

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Sefer