Logo

Iznajmuvam luksuzen apartman

Број на оглас: 2610397 | Објавен на: 08.09.2018, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Луксузен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: 7 noemvri

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Iznajmuvam namesten apartman vo kuka, so poseben vlez, samo za kratkotrajni periodi. Cena po dogovor.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jugo