Logo

Masina Za Blokovi betonski

Број на оглас: 2611578 | Објавен на: 15.03.2018, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Masina mn malku koristena skoro nova

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач