Logo

Polo

Број на оглас: 2613209 | Објавен на: 17.11.2017, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo fox vo super sostojba so klima elektronski staklla.. servisiran 1.4 tdi. Kolatae vo Tetovo moze da se vidi u sekoje vreme kolata.... Ne se Carini na Mk tablici

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Besnik

Потврден огласувач