Logo

REXTON 2.7XDI

Број на оглас: 2613532 | Објавен на: 07.09.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: REXTON

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 127 kw / 173 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava REXTON 4x4 2005 godina 165 konjski sili vo odlicna sostojba napraven kompleten golem servis smeneto e se ima nov akumulator dve novi gumi michelin i predni solidni
motor na lance mn dobar
moze zamena za pomalo vozilo na mk tablici

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Toshe