Logo

Delovi za FIAT STILO 1.9 JTD 116 KS se sto vi treba

Број на оглас: 2613624 | Објавен на: 09.04.2019, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba prakjame ipo kargo

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач