Logo

Bmw 120d

Број на оглас: 2613625 | Објавен на: 22.07.2018, 01:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam bmw 120d.
Registrirano do 06.2019 so zelen karton.
Moze zamena za pomala kola
Za povekje informacii 071 307 843
071 307 843
071 307 843

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Sandra

Потврден огласувач