Logo

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks.2006 god.

Број на оглас: 2614473 | Објавен на: 23.06.2019, 23:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW JETTA 1.9 TDI 105 ks.2006 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvan, avtomobilot e uvezen i plateni se site davacki do registracija. Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач