Logo

Passat karavan 1.9 tdi

Број на оглас: 2614611 | Објавен на: 27.09.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Full oprema, klimatornik, 4 zimski gumi novi edna zima upotrebeni bez nitu defekt, registrirana do Maj 2018

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Samir