Logo

HAMACHI 50cc 4T Registriran

Број на оглас: 2614685 | Објавен на: 11.12.2017, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 430 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e pali vozi. Trjano registrirano i osigurano do 2018

Ne zamarajte za poeftino!!!!

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач