Logo

Mercedes benz ML400 CDI -02

Број на оглас: 2616297 | Објавен на: 04.05.2018, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 400

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 184 kw / 250 ks

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes benz ml400 cdi proizveden 2002 godina.vo odlicna sostojba, ima pominato 357000 km.nalepen e so crna mat folija.so nego sleduvaat uste eden par al. bandasi.registriran cela godina do 07.2018
Bez zameni
KONTAKT: 076/454-508 Dime

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Nekom Trans

Потврден огласувач