Logo

GIPS-KARTONSKI IZVEDBI

Број на оглас: 2617861 | Објавен на: 23.03.2019, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


STRUCNA IZVEDBA NA PREGRADNI ZIDOVI I SEKAKOV VID SPUSTENI PLAFONI NA METALNA PODKONSTRUKCIJA

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач