Logo

Asus X55A na delovi

Број на оглас: 2618048 | Објавен на: 09.11.2018, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 320 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Site plastiki komplet zdravi. Maticnata ploca ne e sipravna

Огласи од: Presto Elektroniks

Presto Elektroniks

ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач