Logo

K.Voda spr.Tineks

Број на оглас: 2618054 | Објавен на: 07.09.2018, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 57 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Puskinova

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava kompletno namesten renoviran stan vo K.Voda 5 kat so lift parno

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Хелиос Хаус

Потврден огласувач