Logo

prodavam patiki PUMA novi,neobleceni

Број на оглас: 2618365 | Објавен на: 04.12.2018, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 42

Боја: Црна

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam puma neobleceni. Se prodavaat poradi pogresen broj.42, original se! moze zamena , dajte ponuda!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач