Logo

Se prodava Ford tranzit patnicko 94

Број на оглас: 2618939 | Објавен на: 16.09.2017, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford tranzit kombe patnicko 94 god registrinao do septemvri 18god. vo dobra sostojba

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач