Logo

MERCEDES BENZ 711

Број на оглас: 2619651 | Објавен на: 16.09.2017, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Друг модел

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KOMBE MERCEDES BENZ 711 , 1993 GODINA,
REGISTRIRANO DO 13 SEPTEMBAR 2018,SERVISIRANO , TOP SOSTOJBA!
ZA CENA I DRUGI PODATOCI JAVETE SE : 072 213 000

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Muharem

Потврден огласувач