Logo

masicka

Број на оглас: 2620608 | Објавен на: 03.10.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


se prodava masicka so staklo mnogu malku koristena metro na metro od iverica so medijapan i abs traka kako nova e..

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vane