Logo

KIA Magentis 2.0 benzin/plin

Број на оглас: 2620854 | Објавен на: 04.12.2018, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Magentis

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kia Magentis 2.0, 100 kw, 1998 cm3, automaic, 2003 g, benzin/plin
kupena od Germanija na BG tabli, servisirana, 4x novi letni gumi, 2x zimski gumi, registrirana so zelen karton

Kontakt:078/761-120

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 auto

Потврден огласувач