Logo

BEKO микробранова

Број на оглас: 2620872 | Објавен на: 02.10.2017, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Се продва BEKO MWC 2000 MW микробранова во целосно исправна состојба.
Купена е пред 2 години и многу ретко користена. Исто така има и програма за одмрзнување.

Тел: 071 931 522

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Korisnik