Logo

Opel Astra Bertone Kabrio 2.2dti Bg tabli

Број на оглас: 2621650 | Објавен на: 21.06.2018, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra bertone 2.2dti 125ks 2002god registrirana na Bg tabli cela god
El.stakla
Elektricen krov
Bord
Aluminski bandasi 16ki
Angel eyes farovi i dr
BEZ ZAMENI
Poveke inf na tel
071 601 351
071 601 351

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач