Logo

TRIMER ZA TREVA

Број на оглас: 2622068 | Објавен на: 26.03.2020, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


ПРОФЕСИОНАЛЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА МАРКА KAWASAKI
БАРАЈТЕ 077-757-200 ВАНЕ!!
БАРАЈТЕ 077-757-200 ВАНЕ!!

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач