Logo

Se prodava dukjan vo Debar Maalo

Број на оглас: 2622603 | Објавен на: 19.01.2018, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 23 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Dane Krapchev 8, Skopje

Цена: 19.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Dukjanot se naogja vo debar maalo , na Extra prometna i urbana lokacija vo stanbena zgrada na suteren.Pogoden e za povekje dejnosti.
Cenata e povolna: 869 evra *m2 ; 20 000 evra.

Огласи од: Dragan - La Mezon

Dragan - La Mezon

taleskigandra@outlook.com
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragan - La Mezon

Потврден огласувач