Logo

PIANO/Studiologic VMK-188 Plus

Број на оглас: 2622838 | Објавен на: 19.04.2018, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PROFESIONALNO PIANO STUDIOLOGIC VMK-188 PLUS
KORISTENO MNOGU MALKU ////KAKO NOVO,KOMPLET SO PEDALO I POSTOLJE ZA NEGO
............................
BARAJTE NA OVOJ BROJ
MOB.071316710 Lence

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач