Logo

Stan

Број на оглас: 2622940 | Објавен на: 19.09.2017, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 66 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Запад

Адреса: Velko vlahovik 1/14

Цена: 28.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan kompletno namesten na 3 kat, 66 m2 so podrum i montazna garaza za poveke info na tel. 078/475-857

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  Marjan